Zdrowie i Ty

Handy Heater – opinie, ceny, gdzie kupić, kup teraz,

W przeciwieństwie do większości, najzimniejszego okresu w mieszkaniu lub domu prywatnym – nie zimą. Zimą wszystko jest gotowe na zimnie – Ogrzewanie rozgrzewa baterię zegara, połączyć w zaciszu domowym piecu grzewczym systemu lub Kindle. Jednak jesienią, gdy temperatura powietrza na zewnątrz, w słońcu, może być wyższa, niż w domu. Ściany chłodzenia przed sezonem grzewczym jest jeszcze czas, a pokoje są chłodne. Z tego powodu większość grzejniki kupiony w offseason. Chociaż w zimie zdarzają się sytuacje, gdy główny system grzewczy nie może poradzić sobie z rozgrzewanie pokoju, a temperatura ważne jest utrzymanie wygodne (na przykład, w tych przypadkach, jeśli dom ma małe dzieci). W tej sytuacji, bez grzejnik w pokoju nie robić – a potem przyjść z pomocą przenośnego grzejnika poręczny, których ocena Proponujemy uwagę.

Wygląd i wymiary Handy Grzałka

Przed dokładnie zbadać parametry techniczne i możliwości urządzenia, krótko mówić o jego wyglądzie. Jest to ważny punkt, ponieważ grzejnika Handy Podgrzewacz jest tak zwarta, jak to jest możliwe, że urządzenie z taką mocą. Oznacza to, że może być zainstalowany w dogodnym miejscu w domu lub w biurze, nawet tam, gdzie znajduje się wylot. Tak, jeśli to konieczne, urządzenie może nawet zabrać ze sobą do pracy lub w podróży służbowej. Wymiary poręczny Hitura – 80х150х90 mm i wadze zaledwie 480 gramów! Znacząca różnica w stosunku do grzejników elektrycznych, którego masa zmienia się w zakresie 4-6 kg. Urządzenie wykonane jest w kolorze czarnym.

W pudełku oprócz instrukcji i nic grzejnika, ale tak naprawdę nic więcej jest potrzebne do działania urządzenia.

Co do obudowy, jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego odpornego na ciepło, przyjemnie dotyk. Po lewej stronie urządzenia znajduje się czerwony przycisk on / off, górnym regulatorem temperatury i zegar, a także mały ekran, który wyświetla poziom.
na przednim panelu falistej obudowa ścian, jest ukryty ceramiczny Element grzewczy. Pod spowodował nazwę przenośnego grzejnika Handy grzejnika.
Na tylnym panelu znajduje się tabela z głównych cech zużycia energii i gniazd wtykowych. Poniżej znajdują się nogi, aby zablokować w ścianę, gdy podłączony do gniazdka.
Odnośnie ergonomii i funkcjonalności, będziemy pamiętać, 1 punkt. Grzejnik ma przewodów, aby połączyć się z gniazda. Wtyczka idzie bezpośrednio z organizmu. Zatem Handy Grzałka prostu łączy się bezpośrednio z sieci energetycznej, a ciepło wypełnia pokój. Jest to bardzo interesujący decyzja co do ogrzania gdziekolwiek teraz stało się łatwiej umieścić telefon na opłaty.
Grzejnik

Specyfikacje pokój Handy Grzałka

Mimo niewielkiej masie, zwartość i oszczędność, urządzenie jest wyjątkowo wydajny. Oczywiście, szybko rozgrzać pokój jest jednym Rovus Handy Grzejnik nie działa, ale aby utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu 20-30 m kw.. jest zdolny.

Zalety i wady grzejnika Handy podgrzewacz

Jedną z zalet rozpatrywanego urządzenia wybrać:

  1. zwartość i praktyczność. Podgrzewacz jest tak mały i lekki, że można go transportować i przeprowadzenia w dowolnym miejscu. Będzie łatwo zmieścić w torbie biurowej. Ponadto, urządzenie jest bardzo proste w użyciu. – wystarczy podłączyć do gniazda, bez przewodów
  2. Moc i oszczędność. Na jego wielkość Rovus Handy Podgrzewacz jest bardzo silny. Jest bezproblemowe utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu 20-30 kw M. Ale jeśli pokój jest więcej, wtedy wystarczy podłączyć urządzenia 2. A nawet, że będzie tańsza niż inne grzejniki. Przykładowo, minimalny pobór mocy przez grzejniki Vitek 750 W, a przydatny Hitura -. 400
  3. niezawodność i bezpieczeństwo. Przenośny grzejnik znajduje się ceramiczny element grzejny i wysokiej jakości, chłodzony z tworzywa sztucznego, które eliminuje ryzyko zapłonu lub ciepła w pobliżu obiektów. Dodatkowo istnieje zabezpieczenie przed przegrzaniem i regulacji temperatury.
  4. Cisza. Oto ona – największy problem wszystkich teplogeneratorov. W swojej pracy nie jest możliwe, aby skupić się na każdej aktywności umysłowej. Od szumu tła po kilku godzinach uszach dzwonią i nie wiem, co jest gorsze – siedzieć w szumie lub na zimno. Z nagrzewnicą Handy Podgrzewacz tak nie jest. Podczas swojej pracy nie będzie słychać irytujący hałas, i jest to jeden z najważniejszych zalet urządzenia!

z przyjemnych rzeczy, które również zauważyć, że na górze ekranu wyświetla informacje o Ustaw temperaturę. Inną ważną zaletą jest cena, będziemy mówić później.

Jeśli chodzi o minusy, jesteśmy nawet zmieszany. Aby określić, w prawdzie, nic specjalnego. Na forum pisał o ograniczonej pozycję podczas łączenia (tylko w pionie). Dobrze, skarga ma prawo do istnienia, ale w naszym skromnym zdaniem, jest to niewielka strata dla tak dużej liczby świadczeń.

Jeśli zbyt wiele do narzekania, możemy zauważyć brak różnych kolorach. Jeśli obudowa przenośnego grzejnika Handy podgrzewacz nie był tylko czarny i kolor lub z jakimiś wzorami, może byłoby lepiej mieszane do wnętrza. Jednak dla tych, którzy lubią prostotę, minimalizm i wszechstronność, z pewnością nie uznają to za minus.

Cena Handy Grzałka

Jak wspomniano powyżej, cena pokoju przenośny grzejnik Handy Grzałka jest kolejną zaletą. Zazwyczaj podczas długich opowieści o korzyściach płynących z dowolnym urządzeniem elektronicznym połączonym oczekiwać na koniec dla wszystkich tego „dobra” zabrzmi nie mniej imponujące wartości, ale to nie jest nasz obecny przypadek.

W cenie grzejnika – …. A jeśli korzystasz z oferty specjalnej, można kupić Handy Grzałka do …., który można uznać za bardzo dobre oszczędności.

Zobacz również o najbardziej oszczędnych grzejników.

Opinie Handy Grzejnik przenośny grzejnik

Nasze wrażenia z pracy z poręcznym Hitaru generalnego można nazwać pozytywnym, ale czytaliśmy opinie innych użytkowników, aby rzetelnie i uczciwie zrozumieć – czy uwagi urządzenia, jeśli on radzi sobie z zadaniami.

Tak oto jedna opinia z forum:

Wciąż zbyt słabe, by ogrzać mieszkanie, ale mogę połączyć się w biurze na dole gniazda i nogi ciepłe cały czas i nikt nie widzi, że mam uruchomiony nagrzewnicy. Są roszczenia do zgromadzenia, coś wewnątrz grzechotka kiedy uścisnął go dookoła, i napisał o tym w sklepie internetowym, gdzie kupili, dali do zastąpienia, ale odmówiłem. Działa dobrze, jestem zadowolony przesyłek pośpiechu i wpływy nie ma czasu.

Nie są te opinie:

Mocny, mały, wygodny, ale muszę sprzedających 2 Należności miałem Handy ogrzewacz z instrukcją w języku angielskim. Musiał poszukać w Internecie. To nie jest dobre. Grzejnik można kupić ludzi bez Internetu lub jako prezent dla kogoś. Co zrobić, bez instrukcji? Więc jest to niemożliwe. Drugi punkt: Mam wyświetla temperaturę grzejnika w stopniach Fahrenheita i Celsjusza nie. Dołączone razy – patrz 60 pokazy ja prifigel, po czym dodał temperatura jest 90! Myślałem, że coś już złamane. Wtedy zdałem sobie sprawę, że Fahrenheita. Rekonfiguracji nie, musiał nauczyć się nowego sposobu. I ciekawy punkt: kolega z moją sugestią, kupiłem go i to wszystko jest dobre – angielski podręcznik, ale wyświetla stopień porządku. Ogólnie rzecz biorąc, nie jest jasne, jak to się stało i dlaczego.

Inna opinia o Handy grzałki:

Kupiliśmy ten grzejnik specjalnie do kąpieli. Włącz go na 1,5-2 godziny przed kąpać dziecko, bo ja mieszkam w domu prywatnym, budynek był niedokończony, a łazienka nie ma ogrzewania. Z zadaniem radzi sobie, nagrzewa się normalnie.

Przy okazji, trzeba pamiętać o kolejny 1 punkt istotną. Mamy shoveled wielu forach o grzejnik, poręcznym sprytu i znalazł – niemal wszędzie użytkownikom komunikować się ze sprzedającym. Więc jeśli masz jakieś pytania lub skargi, nie pozostają niezauważone. To było miłe zaskoczenie. Oczywiste jest, że nie tylko stara się szybko sprzedać i zapomnieć, i szanować swoich klientów i zapewnić im żadnego wsparcia.

Aleksandra Szulc

21 lat Aleksandra Szulc znajomość wykonywanego zawoduOpiekunka Dziecięca:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Praca dla lokalnej społeczności w mieście Szczecin

Odkryj mój świat

You may also like...