Piękno

Realquit – opinie, komentarze, cena, czy warto kupić?

Wśród środków mających na celu pomoc tym, którzy zdecydowali się rzucić palenie, pojawiły się zestaw do masażu terapeutycznego biologicznie aktywnych punktów ucha z nazwą handlową Realquit. Nie jest to innowacyjne rozwiązanie w ogóle, ale raczej nowy dla Europy decyzji jako środek rzucenia palenia. Realquit – dwa biomagnets umieszczone w określonych punktach ucha. W rzeczywistości, to punkty nacisku akupunktura ucha, tzn przedsionkiem serca.

Podstawa metodzie realquit

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

uszakowate jest jedną z alternatywnych metod leczenia, które rozprzestrzeniają się od połowy lat pięćdziesiątych XX wieku dzięki staraniom francuskiego badacza, neurolog Pole nogie (Paul Nogier).

jednej ekspertom frenologia Paul nogie opracowano metodę, którego istotą jest fakt, że przedsionkiem serca jest rzutem położenia płodu w macicy, a każdy punkt ucha odpowiada z określonej części ciała lub narządów. Wtedy Paweł nogie kompozytowe punkty odniesienia na nauszniki, które mogą być używane do leczenia.

, gwałtowny wzrost zainteresowania aurikuloterapia przyszedł w latach osiemdziesiątych w Instytucie refleksologii przeprowadzono badania związanego ukazał Atlas biologicznie aktywnych punktów ucha. Mniej więcej w tych samych latach, zainteresowanie aurikuloterapia został pokazany przez medycznych ośrodków naukowych, badawczych i klinicznych w Europie i USA przeprowadzili kliniczne z podwójnie ślepą próbą kontrolowaną badania, które wykazały, że w niektórych przypadkach wykorzystanie tej metody akupunktury była dość efektywny.

Opis metody

W aurikulorefleksoterapii wpływu na aktywne punkty mogą być wykonywane przy użyciu różnego arsenału narzędzi stymulacyjnych. Akupresury palce, akupunktura, ignipunktury, stymulacja elektryczna, oraz kierunkową wpływ pola magnetycznego

Co magnesy są używane w systemie Realquit. Według producentów tego systemu, nacisk na pewnym punkcie na zewnętrznej ucha równoważnych skutkach iglorefleksoterapevta, co prowadzi do aktywacji specyficznej ognisk w mózgu odpowiedzialne za apetyt na papierosy i coraz przyjemność z palenia.

ekspozycji odbywa się za pomocą dwóch biomagnets, pokryte złotem ~ 24 Karat. Złocenie (w zależności od partii znalezionych białe złoto ), jest to konieczne w celu zwiększenia właściwości przewodzenia magnesów i chronić skórę przed ewentualnym podrażnieniem jest metal szlachetny, nie powoduje maceracji skóry, robi nie powoduje alergii.

Typy Realquit

  1. Przy zwykłej pozłacanie i różnych rozmiarach.
  2. umieszczano w białym złocie i tej samej wielkości.
  3. Z dwoma rodzajami pokrycia sprzedawany pod nazwą – alternatywny. Smokeclips

Skuteczność wszystkich trzech wariantów produkcji ten sam .

biomagnifikacji odgrywać rolę aktywatorów biologicznych punktów. Mocuje się je w pewnym miejscu, lokalizacji i sposobu ustalania punktów mocowania są przymocowane do użytkownika i zachować magnesy wyłącznie w drodze wzajemnego przyciągania. Zatem jedna z zalet Realquit ™ jest nieinwazyjny, czyli bez uszkodzenia skóry.

dwa magnesy umieszczone są na małżowinie usznej: magnes większa odwiedził wewnętrznej stronie małżowiny, a następnie od zewnątrz tak, że magnes jest mniejszy i rozwiązuje system Realquit na ucha zewnętrznego. Magnesy są noszone przez dwie do czterech godzin dziennie. Zaleca się, aby nosić je podczas godzin odpoczynku.

Przeciwwskazania realquit

Noszenie terapię Realquit zestaw nie jest zalecany dla kobiet w ciąży, a pacjenci z zainstalowanymi rozruszniki serca, defibrylatory, wszczepionych pomp do ciągłego podawania insuliny, innych urządzeń medycznych.

Zalety realquit

W uzupełnieniu do nieinwazyjnych zalet należą względną dostępność systemu – jest sprzedawana za pośrednictwem internetu oraz sieć dystrybutorów. System Realquit może zapewnić wsparcie psychologiczne, aby rzucić palenie – zwłaszcza we własnych zdolnościach nie pewny.

Set Realquit mogą być stosowane w dowolnym dogodnym czasie, nie wymaga uprzedniej konsultacji z lekarzem. To również nie zawierają żadnych ograniczeń lub dietę lub inne aktywności fizycznej, nie nakłada ograniczeń dotyczących stylu życia. Użyj Realquit jest kompatybilny z innymi terapiami i lekami.

Manual realquit

Realquit zaleca się stosować 2-4 godziny dziennie. Wiele z nich magnesy na 1-2 godziny rano i 1-2 godziny po południu lub przed snem. Magnesy te są wykonane z dwóch różnych rozmiarach, mniejszą średnicę musi być umieszczony w przedniej części ucha i bardziej odpowiednio od tyłu.

Z powodu wzajemnego przyciągania magnesów będą mocno trzymać na uchu. Przed użyciem Realquit ®, należy umyć i wysuszyć ręce. Stań przed lustrem (jeśli robisz to nad zlewem, zamknąć drenażu, aby nie stracić magnes), należy umieścić magnes na prawym uchu w obszarze Oreo, jak pokazano na rysunku. Uwaga. Jeśli jesteś leworęczny, to magnesy powinny być umieszczone na lewym uchu.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Jeśli trafisz wrażliwe miejsce i poczuć ból, położenie magnesów może się nieznacznie zmienić w aktywnym obszarze, aby złagodzić dyskomfort. Albo przejść do tych alternatywnych stref lub na drugim uchu. Ponadto, można nawet usunąć magnesy na kilka godzin i nosić je później.

Po poczuć chęć dym i inne negatywne czynniki, takie jak lęk, głód, depresja, itp i nie nosić magnesy, można nacisnąć delikatnie masować lub aktywną strefę w uchu przez 30-60 sekund.

magnesy Stosować Realquit 6 – 7 dni, w trakcie którego można nadal palić jak zwykle, albo zmniejszyć liczbę wypalanych papierosów lub rzucić palenie. Jeśli nadal wolą palić podczas używania magnesów, aby zrezygnować z papierosów, których potrzebujesz na koniec 7 dnia, ale nadal korzystać Realquit ®. Najprawdopodobniej po 4 tygodniach regularnego stosowania, magnesy, Już nie musisz.

Ważne!

W przypadku, Realquit nie działa tak skutecznie, jak widać pasuje, przestać go używać, a następnie spróbuj rzucić palenie w ciągu kilku dni.

Czy jest to rozwód?

To pytanie jest często zadawane przez ludzi, którzy są przyzwyczajeni sceptyczny entuzjastycznych zapewnień o unikalnych właściwościach środka palenia. Magnesy Realquit – ani panaceum ani magiczny lek. Jest to skuteczne narzędzie w realizacji zamiaru rezygnacji z zgubny nałóg, działając na fizjologiczny aspekt.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

Aby złagodzić psychologiczne uzależnienie, magnesy nie może, zmniejszając potrzebę nikotyny i blokuje kubki smakowe, a także pozbawienie zwykłą przyjemność z palenia papierosów. Stop Smoking Realquit pomogą tylko tych, którzy są zdeterminowani, aby pożegnać się z papierosami i mieć dobrą motywację do tego.

Jak odróżnić fałszywe od oryginału?

Przy zakupie Realquit należy uważać na podróbki. W rzeczywistości jest to łatwe, jeśli wiesz listę różnic między oryginału z podrabianych

oryginalny Fałszywe

w miejscu zakupu. – oficjalna strona internetowa producent lub formularz zamówienia below.No linki do opakowania site.Quality towaru. Opakowanie ma laminowany kolorowy druk powierzchni na obu stronach jest wysokiej jakości. Opakowanie zawiera drukowane, niska jakość produktów. Kolorowy obraz jest tylko po jednej stronie. Opakowanie ma lakier produkt coating.The ma instrukcję, jest dostępna w dwóch wersjach – język angielski i włoski, tom 32 p.Manual jest fotokopia oryginalnego opcją jest ubogich w jakości magnesy są różnej wielkości, są one doskonale smooth.Magnets tej samej wielkości, mają postrzępione krawędzie, dzięki czemu mogą one przynieść znaczące discomfort.Plating magnes – złota (białe i żółte) .Externally, magnes wygląda białym metal.The opakowanie posiada specjalną kartę, w której przywiązanie i Rozmieszczenie magnesów jest taka sama zarówno na wzór sides.Coincidence i lokalizacja brakuje.

Kup Realquit i rzucić palenie na zawsze

Można kupić biomagnifikacji mieć Realquit w sklepie internetowym oficjalnego producenta w najniższej cenie w Indiach. Ponadto, otrzymasz dodatkowe upominki od naszego partnera. Wysyłka do wszystkich sąsiednich krajów: Litwy, Łotwy, Estonii, Niemiec, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Kazachstanu, Kirgistanu, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Turkmenistanu. Ograniczony czas oferty!

Andrzej Ziółkowski

39 lat Andrzej Ziółkowski wykonuje zawódOptometrysta:Praca na uczelni - Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Zaangażowanie w życie społecze w mieście Łódź

Miejsce dla Ciebie

You may also like...