Zdrowie

Squeeze Station – opinie, komentarze, cena,

W tej kategorii pojawiają przydatnych akcesoriów, które czynią życie mama łatwiejsze, bardziej interesujące, a nawet zabawne. Dzisiaj jest jej bohater – pakowacz żywności dla niemowląt, co powiedziano nam przez Vera Averyanova

Nigdy nie widziałem takich urządzeń swoich przyjaciół, więc naprawdę chciał wiedzieć więcej o tym systemie pakowania.. Poprosiłem Faith mi powiedzieć, dlaczego trzeba pakowacz i jak to działa. Więc nie sądzę, reklama, staraliśmy dla Ciebie. Ale na stronie Wiary w Instagram nadal, wygląd, istnieje wiele przydatnych rzeczy. A jeśli zdecydujesz się wynająć stację, należy powiedzieć, czego nauczył się o tym ode mnie. – Wiara pozwoli Ci 10% rabatu

Teraz życzę miłego czytania i czytała na

Chcesz być całkowicie pewien, że Twoje dziecko zjada? Następnie wynalazek: system lub pakowania pakowacz żywności dla niemowląt od Infantino

Jaki jest sens

Przeciery, smoothies, jogurt.? , co sprawia, że ​​moja mama sama w domu, warzyw, owoców i jagód z działki babci z użyciem tego urządzenia na kilka minut pakowane w jednorazowych toreb i miękkiej butelki.

 

Jak to działa?

Za pomocą stacji pakowania, pakowany w worki doy-pack (118мл) lub miękkiej butelki (130 ml). Butelki i torba są równie łatwe do podłączenia do stacji.

Dlaczego ktoś miałby to wykorzystać?

0 wybrać tylko te produkty, które odpowiadają swoje dziecko i monitorować proces gotowania zacieru je zmieszać odpowiednie produkty, w proporcjach, które chcesz. Można myśleć o wielu własnych receptur, które są po prostu idealne, a Twoje dziecko pokocha, tworzyć różnorodne potrawy, których nie znajdziesz gotowe ziemniaki puree.

0 Nadszedł czas na pierwszą karmienie? Następnie pakowacz cię uratować. Dzieci mogą karmić bezpośrednio z butelki lub worka, naciskając lekko i za pomocą łyżki-tips Infantino.

0 dziecko jest starsze, można dać podstawkę up etui jest najbardziej przydatna domowy jogurt do szkoły. Na zewnątrz, nie różnią się od tego, sprzedawane w sklepach, nikt nie będzie zapytać dziecko: „co to jest”. Zewnętrznie nie różni, ale zawartość … jest zawsze i wszędzie, syn lub córka będzie miała całkowicie bezpieczny pod względem braku „dodatki-konserwantów, barwników” pożyteczne i domowe jedzenie.

0Можно do spacer, odwiedzić, do kliniki i nakarmić dziecko. To nie brudzą ani dziecko, ani matki. Potrawy, które zazwyczaj używają „wyjścia” gwarancji, że coś nie rozleje, nie będzie torba gleba nie.

0 poczętych dzieci jeść to, co jest reklamowane i sprzedawane w kolorowych opakowaniach w supermarket, gdy trudno jest zmusić go jeść twaróg z płyty, tym samym dobre, co w kolorowe opakowania. Jest rozwiązanie – aby zapakować go w torebce wstać, trzymać jasną naklejkę i dać wybredny. Wiele dzieci są po prostu śmieszne z opakowania od pakera Infantino, postrzegają go jako gra, więc jest gwarantowany wzrost apetytu.

0Многие lubią robić letni lekcji, bo w lecie wiele Przydatne i smaczne warzywa, owoce i jagody. Packer „Infantino” to kolejny sposób na zaoszczędzenie witamin na zimę. Zgnieść owoce w młynku lub mieszalniku, miesza z piaskiem cukru w ​​pożądanych proporcjach pakowania sosu partiami i zamrozić. Oto witamina opłata w zimie do herbaty i naleśniki lub wszystkich naturalnych polewa do sera.

0Тем który monitoruje ich dietę i figurę, przylegają do prawidłowego odżywiania, pakowacz jest również przydatna. Można przynieść z domu pyszne i lekkie przekąski w smoothie lub twaróg deser.

Opakowanie systemu baby food Infantino zawiera szereg pomocników dla mamy, z których można wybrać jedną lub zebrać całość seria:

1. Stacja pakowania żywności dla niemowląt Squeeze Station.

2. Butelki wielokrotnego użytku opiekun Ściśnij woreczka (objętość 130 ml). można napełnić butelkę ręcznie lub przy użyciu „pakietu stacji stacji Squeeze żywności dla niemowląt”. Miękka butelka wypełniona jest łatwo, a także łatwe do czyszczenia, można go przechowywać w zamrażarce.

3. Miękkie torby o ETUI nakrętka prasującego (objętość 118 ml). Ta torba może być wypełniona pakietu stacji dworca baby food Squeeze. Worki są sterylizowane w procesie produkcyjnym, a więc są przeznaczone do jednorazowego użytku. Napisz na worku datę produkcji, kompozycja puree lub trzymać zabawna naklejka była interesująca dla dziecka

4. Łyżka – głowa para łyżki. Przywiązanie łyżka jest przykręcana worków i butelek wylewka Infantino. Dla dzieci, które lubią jeść z łyżeczką!

5. Cup – parowiec parowy i Smush. W tym Cup można gotować warzywa w kuchence mikrofalowej i za pomocą prasy szlifować je do puree. . Natychmiast użyć gotowane puree lub przechowywać w lodówce na żądanie

I kolejny bardzo ważny fakt o produktach Infantino: Worki doy-pack i cały szereg akcesoriów do karmienia certyfikat Europa jako sztućce dla dzieci do 3 lat.

Grażyna Mazur

26 lat Grażyna Mazur specjalista w dziedzinieHigienistka Szkolna:Praca na uczelni - Warszawski Uniwersytet Medyczny Wspaniała znajomość rodzinnego miasta Wrocław

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...