Piękno

Uniderm – opinie, komentarze, cena,

grupa leków stosowanych zewnętrznie – glukokorticosteroidov. Uniderm maści jest stosowany w leczeniu chorób skóry i objawów dermatologicznych. Lek jest stosowany miejscowo na obszarze zagrożonym. Skutecznie zwalcza stany zapalne, obrzęki na skórze.

kompozycji jest mometazonu indukcji białka, które hamują aktywność fosfolipazy A2, które mają wspólną nazwą – lipocortin. Dzięki kontroli biosyntezy prostaglandyn i leukotrienów, na zawieszeniu w uwalnianiu kwasu arachidonowego.

antyadhezyjne i skład Uniderm

lek jest dostępny w postaci maści lub kremu. Pakowane w tuby z aluminium, o pojemności od 15 do 30 g. Oni z kolei, ułożone w kartonie ze szczegółowymi instrukcjami.

węchu grubości jednorodny biały względu na nie. Nie ma żadnych zanieczyszczeń. 1 g maści 1 mg substancji głównego mieć znaczny wpływ leczniczy pirośluzanu mometazonu. Krem zawiera dwutlenek tytanu, białą wazelinę, oczyszczonej wody, alkohol cetostearylowy, Makrogol.

Mieszkania Uniderm apteki dzieje się tylko wtedy, gdy masz receptę. Sposób przechowywania powinien być umieszczony w miejscu niedostępnym dla dzieci. W temperaturze otoczenia 15-25 ° C po 2 latach w złym stanie.

Wskazania do stosowania Uniderm

Często pojawia się pytanie: dlaczego używać maści. Pod warunkiem stosowania zewnętrznego chorób skóry

 • atopowe zapalenie skóry;
 • płacz wyprysk;
 • swędzenie skóry;
 • procesy zapalne, które nie są podatne na leczenie za pomocą innych środków
 • ugryzienia owadów;
 • reakcja alergiczna. S

ciąży i karmiących piersią. Uniderm

Badanie bezpieczeństwa stosując krem ​​Uniderm podczas ciąży i karmienia piersią nie zostało zrobione. Wiadomo, że GCS przenika przez barierę łożyskową. Lepiej nie używać narkotyków długoterminowej i zmniejszyć dawkę użyć do minimalnej kwoty.

Jeśli chcesz stosować leku w okresie karmienia piersią kobiet, karmienie piersią zatrzymuje się w trakcie terapii. Proces powinien kontrolować za pomocą Uniderm lekarza pacjenta.

W Internecie wiele dyskusji na temat łuszczycy choroby. Jeśli pacjent ma łagodną formę zaburzeń, często woli nie wykorzystywać środek hormonalny. Ze względu na wydajność i szybkość działania leku Wiele osób wybiera tę metodę leczenia.

W wielu przypadkach, u pacjentów mogą być wyleczone tylko za pomocą środka hormonalnego. Jednak stosowanie takich leków trzeba specjalistyczny termin. Niezależny stosowanie nie jest zalecane.

Unirem, jest suplementyem stosowanym w leczeniu dzieci. Jest często używany do poprawy skóry u dzieci. Atopowe zapalenie skóry jest jednym z użytku dla dzieci. Terapia, która używa narkotyków często wymaga szczególnej uwagi w jego realizacji.

instrukcje użytkowania Uniderm

Uniderm oświadczenie następująco: leczenie należy kontynuować nawet po kilku dniach objawy zniknęły. Można nadal używać Uniderm do tego czasu, aż do zapalenia. Jednak przekroczyć okresu stosowania leku nie jest tego warta.

Lepiej jest unikać stosowania maści blisko oczu, tak że nie było w błonie śluzowej. Jest prawdopodobne, że po zastosowaniu kremu może spowodować podrażnienie skóry, spowodowane obecnością glikolu propylenowego. Aby zmniejszyć dawkę Unirea powoli, tak, aby nie zapobiec syndrom rykoszetu i spowodować zapalenie skóry.

skuteczne działanie leku to:

 1. dokładnego wypłukiwania uszkodzenia skóry i suszenie ręcznikami
 2. stosowanie niewielkiej części undevit cienką warstwę na powierzchni, która ma wpływ na tę chorobę, a tarcie ruchu masującego
 3. Tarcie aż zostanie pochłonięta nie więcej niż 1 razy na dobę;

Uniderm – lek stosowania miejscowego na skórę. Może być stosowany w czystej i wysuszonej skóry. Odpowiednie tarcie konsystencji do tworzenia cienkiej warstwy. Ważne jest, że maść jest całkowicie wchłaniany, więc długie ruchy masujące będą bardzo pomocne.

Leczenie wondermom powinna trwać maksymalnie 7 dni. W przypadku braku wyników po kilku dniach stosowania, należy udać się do lekarza i wyjaśnić diagnozę. Lekarz oceni skuteczność środków oraz, jeśli to konieczne, będzie dostosować terapię.

Rozwiązanie nie dla dzieci poniżej 6 miesięcy. Po sześciu miesięcy do 2 lat, kurs może trwać do 5 dni. Stosując lek w powołaniu musisz zdać sobie sprawę, że istnieje ryzyko, hamują działanie układu przysadka-nadnercza, a tym samym zwiększyć szansę spotkania zespołu Cushinga.

wysoki stosunek powierzchni do masy skóry jest objawem choroby. Długotrwałe narażenie z tego rodzaju maści na skórę, może prowadzić do upośledzenia rozwoju i wzrostu. Aby stosować leku, ale tylko przez krótki czas.

Instrukcje specjalne Uniderm

prawdopodobieństwa, że ​​pacjent przejawiają układowe działanie kortykosteroidów występuje przy stosowaniu maści na dużą powierzchnię skóry. Zwłaszcza przy długotrwałym użyciu. Zwiększa przy użyciu opatrunków okluzyjnych nad obszarem. Dlatego lepiej jest być traktowane pod nadzorem lekarza do terminowego zidentyfikowania objawy przysadka-nadnercza systemu i zmienił terapii.

Przedawkowanie Uniderm

w przypadku przedawkowania prawdopodobieństwo wtórnej niewydolności nadnerczy oraz innych zaburzeń HPAS jest znacznie zwiększona. Leczenie powinno być objawowe, w celu dostosowania równowagi elektrolitowej.

Przeciwwskazania i skutki uboczne Uniderm

Uniderm jest lek, który powinien być stosowany zgodnie z instrukcją użytkowania, który przychodzi w pudełku.

Według dostępnych informacji, Uniderm nie mogą być wykorzystywane do:

 • okołoustny skóry;
 • wysypki na skórze, które są spowodowane przez wirusa lub zakażenie grzybicze;
 • trądzik okazjonalnie;
 • gruźlicę;
 • wysypki i obrzęki na skórze, która pojawiła się w wyniku działania szczepionek;
 • ciąży i laktacji
 • neproshenoy poszczególne elementy kompozycji;
 • ciężka choroba wątroby, wraz z naruszeniem funkcji;

Lek ma dobrą tolerancję u pacjentów. Możliwe jest wystąpienie reakcji ubocznej s u ludzi, którzy mają indywidualne wrażliwość na składniki i kremów. W rzadkich przypadkach, wysypka, zwiększona wzrost włosów w miejscu stosowania, peeling, zapalenie mieszków włosowych, trądzik, zmniejsza przebarwienia.

Cena Uniderm

Kup Uniderm w aptece Moskwy za cenę nie mniejszą niż ….

Analogi

Uniderm krem ​​jest lek, który ma kompletny analogi. Ale istnieją narzędzia, które są w stanie w niektórych przypadkach, aby go zastąpić. Można użyć jednego z kremów: Elokom, Silcare, Gitan-N, Mamat. Korzystanie z instrukcji dla każdego analogowych, można zobaczyć, jak to jest odpowiednie dla konkretnego przypadku.

Janina Kozłowska

43 lat Janina Kozłowska specjalista w dziedzinieSpecjalista Terapii Uzależnień: Wykształcenie zdobyte: Warszawski Uniwersytet Medyczny dało wiele inspiracji Katowice

Odkryj mój świat

You may also like...